top of page

איך להישמר מהקרינה

 • מומלץ לקנות מד קרינה טוב

 • יש להעביר את הטלפון למצב גלישה של 3G בשביל להמעיט את הקרינה

 • מומלץ לשים את הטלפון במצב טיסה מתי שלא בשימוש בעיקר בלילה או להכניס אותו לנרתיק חוסם קרינה

 • בשביל לגלוש על 3G שזה פחות קרינה בטלפון אנדראויד תעשו כך:

 

תלחצו על חיבורים

אחר כך רשתות תקשורת סלולרית

אחר כך מצב רשת

אחר כך 3G בלבד

ראו בסרטו כאן:

סכנות קרינה
מחקרים מראים כי קיימת פגיעה קשה מהקרינה הנפלטת מהטכנולוגיה האלחוטית. למד מהם המסוכנים מכולם. EMF/RF

קרינת טלפון סלולרי / סמארטפון

 • כאשר הם מופעלים, הטלפונים הסלולריים והמכשירים האלחוטיים האחרים פולטים קרינת RF שוב ושוב, גם אם לא משתמשים בהם באופן פעיל, מכיוון שהם תמיד מתקשרים עם האנטנות סלולריות. עדויות מראות כי חשיפה ממושכת אפילו לרמות נמוכות מאוד של קרינת RF היא מסוכנת. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש באזניות של צינור אוויר, ולהרחיק את הטלפון הנייד מהראש / והגוף או להשתמש בטלפון רמקול. הנח מגן בין הטלפון לגופך כדי להגן מפני קרינה כשמדברים בטלפון. דבר נוסף הוא לכבות את ה- WIFI ואת ה- Bluetooth ולהכניס את הטלפון לרשת 3G. זה מקטין את הקרינה בצורה אדירה!

 • ניתן לחבר את הטלפון לכבל Ethernet ולהפחית את הקרינה במיוחד מה וויפי WIFI. ראו סרטון למעלה.

קרינת רשת 5G - הדור החמישי

 • במהותה, 5G הוא הגרוע מכולם! 5G תוכנן להציע פי 1000 מהירות של 4G. אבל הקרינה כה חזקה שהיא מסוכנת מאוד לבני אדם. נכון לעכשיו, אין דרך לעצור את טכנולוגיית 5G. אין גם הגנה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לנסות להגביל את חשיפת EMF שלך באמצעות שימוש מוגבל בטלפונים ובמכשירים חכמים. או לא להשתמש בהם בכלל. הדרך הטובה ביותר היא לגלוש דרך 3G בטלפון. עם זאת, גם אם תוותרו על הטלפון שלכם, אין דרך להימנע ממנה לחלוטין מכיוון שעדיין תוכלו להיחשף לאלפי המגדלים המותקנים ברחבי העיר שלכם. בדים של אנטי קרינה עוזרים אבל אז אי אפשר לדבר בטלפון.

 • תדרי הספקטרום הגבוהים יפעילו את הפתוגנים הרדומים בחיסונים המזוהמים שיש בהם זיהום מתכת גם כך שהגוף משמש כמהוד הפותח את התאים לפתוגנים ומגביר את הקטלנות שלהם. 60 גיגה הרץ יגרום שלא יהיה חמצן באוויר.

קרינת WiFi / אינטרנט אלחוטי

Wi-Fi היא טכנולוגיה המאפשרת למכשירים אלקטרוניים להעביר נתונים באופן אלחוטי באמצעות גלי מיקרו שהם חלק מספקטרום הקרינה האלקטרומגנטית.

 • העולם פועל ב- WIFI. WiFi הגביר את נוכחותו בבתים, משרדים, מקומות ציבוריים, חנויות, בתי קפה, בתחבורה, בתי ספר, בתי חולים ומקומות שונים בעולם. WiFi הוא חלק חיוני מחיינו, מכיוון שהוא מאפשר לנו להתחבר ללא הרף. אבל זה פולט קרינה שלא טובה להיות בסביבה.

 • קרינת WiFi זו, או קרינה לא מייננת, קשורה לתסמינים כמו כאבי ראש, בחילה, סחרחורת ואובדן ריכוז. מומלץ לאסור WiFi במקומות ציבוריים ובבתי ספר.

 • דרך אחת טובה להגן היא לכבות נתבי WiFi ומכשירים אחרים בלילה, או כאשר הם אינם בשימוש. טיפ נוסף: מומלץ מאוד לכבות את נתב ה- wifi בבית ומומלץ להתחבר לאינטרנט עם חוט קווי hardwire לביתכם במקום להשתמש ב- WiFi.

איך להתחבר לאינטרנט ללא וויפי WIFI?

 • קונים מתג חכם מנוהל כמו של D LINK מה- מודם MODEM בבית מחברים כבל רשת לתג חכם לאחד מהיציאות. ומשם מאחד היציאות מחברים למחשב ולכל מכשיר אחר שצריך. את החוטים ניתן להסתיר ליד הקיר. וככה מפחיתים את הקרינה משמעותית. 

 • ראו כאן

קרינת אינטרקום ומוניטור לתינוק

 • קרינה היא משהו בלתי נראה שאי אפשר לראות או להרגיש. תינוקות / ילדים חשופים מאוד לקרינה. צגי תינוקות אלחוטיים פועלים באותה תדר של תנורי מיקרוגל ופולטים קרינה ללא הפסקה. מה הדבר הטוב ביותר לעשות? לשמור על התינוק קרוב.

קרינת בלוטוס 

 • קרינת בלוטוס היא מסוכנת מכיוון שקרינה הנפלטת מכל אוזניות וטכנולוגיות בלוטוס היא סוג של תדר גלי רדיו אלחוטי (RF) המכונה גם קרינת מיקרוגל. על פי מחקרים,  בלוטוס מגדילה את הסיכון לחלות בסרטן ועלולה לבצע מיקרוגל במוח. הכי כדאי להשתמש ברמקולים עם חוט ולהקפיד לשמור על המכשיר במרחק ובאוזניות של צינור אוויר.

קרינת טלפון סלולרי / סמארטפון

 • כאשר הם מופעלים, הטלפונים הסלולריים והמכשירים האלחוטיים האחרים פולטים קרינת RF שוב ושוב, גם אם לא משתמשים בהם באופן פעיל, מכיוון שהם תמיד מתקשרים עם מגדלי אנטנות סלולריות. עדויות מראות כי חשיפה ממושכת אפילו לרמות נמוכות מאוד של קרינת RF היא מסוכנת. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש באוזניות של צינור אוויר, להרחיק את הטלפון הנייד מהגוף לגמרי/ להשתמש בטלפון של בזק. דבר נוסף הוא לכבות את ה-וויפאי WIFI ואת ה- בלוטוס ולהכניס את הטלפון לרשת 3G. זה מקטין את הקרינה בצורה אדירה!

קרינה מטלפונים אלחוטיים

 • טלפונים אלחוטיים פולטים רמות גבוהות של קרינת מיקרוגל. מכיוון שתחנת הבסיס המופעלת 24 שעות ביממה, מרבית EMFs המזיקים מגיעים מכך. האנטנות בטלפון האלחוטי מקרינות מאות מטרים של EMFs. מה ניתן לעשות? לחזור לטלפונים עם חוט של המיושנים כמו פעם. יתכן ויהיה שיפור בבריאות הכללית שלכם, בשינה ובריכוז שלכם!

 • כשאתם ישנים בלילה להסיר את כל המכשירים מהחדר. כגון: מכשירי רדיו, טלוויזיות, משיבונים, מכשירי וידיאו, מנורות, מחשבים, טלפונים, וכו'. אם אתם חייבים שיהיה אחד מאלה יש להרחיקם לפחות שני מטר וחצי מגופכם ולנתק אותם לפני שאתם ישנים. הימנעו משימוש בטלפון הנייד כשעון מעורר. השתמשו בשעון מעורר המופעל על ידי סוללה אם זקוקים. מומלץ להסיר טלוויזיות לחלוטין מכיוון שהן עדיין פולטות שדות אפילו שהם מנותקות.

קרינת אנטנות סלולריות (RF)

 • מגדלי הסלולר מתקשרים עם טלפונים סלולריים בקרבת מקום בעיקר באמצעות גלי תדר רדיו (RF). גלי RF יוצרים קרינה לא מייננת. המשמעות היא שהם לא פוגעים ישירות ב- DNA שבתאים, לעומת קרינה מייננת שאכן פוגעת בתאים. דוגמאות לסוגי קרינה מייננים הם: כמו קרני רנטגן, קרני גאמה, ואור אולטרה סגול (UV) שנחשבים כמי שמסוגלים לגרום לסרטן.

 • כאשר אדם מבצע שיחת טלפון סלולרית, האות מופנה מאנטנת הטלפון לאנטנה של תחנת בסיס סמוכה. תחנת הבסיס עונה לאות זה על ידי הקצאתו לערוץ תדר רדיו קיים. גלי RF מעבירים את המידע הקולי לתחנת הבסיס. לאחר מכן נשלחים אותות הקול למרכז מיתוג, שמעביר את השיחה ליעדה. לאחר מכן מועברים איתות קולי קדימה ואחורה במהלך השיחה.

 • מיקרוגל ממגדלי הטלפון הסלולרי יכול להשפיע על EMFs בגופך ולגרום למבחר בעיות בריאות פוטנציאליות, כגון: כאבי ראש, עקרות, מומים מולדים, סרטן, אובדן זיכרון ועוד.

 • מחקר נערך על ידי האוניברסיטה הישראלית תל אביב. המסקנה הייתה שמי שגר 350 מטר ומטה (כחמישית קילומטר) ממשדר טלפון סלולרי היה בסיכון גבוה פי ארבעה לחלות בסרטן. המחקר באוניברסיטת תל אביב מצא כי נראה כי נשים נוטות יותר להשפעות הבריאותיות של מגורים בסמוך למגדל אנטנות סלולריות מאשר גברים.

 • אם תגלה שאתה חי בתוך "המעגל הפנימי" של מגדלי הסלולר, הדבר הטוב ביותר היה לעבור למקום אחר. ואם אתם מתכננים לקנות בית בזמן הקרוב - בדקו את האזור קודם לפני שאתם קונים. כדי לגלות כמה קרוב מגדל התאים הקרוב ביותר היכנסו ל: https://www.cellmapper.net

 

בישראל:

http://www.sviva.gov.il/subjectsEnv/Radiation/Pages/Cellular_Facilities.aspx

https://www.safespaceprotection.com/emf-health-risks/emf-health-effects/cell-towers

קרינה של סמארט מיטרס וגם זה לא כשר לשבת 

תבדקו שיש לכם סמארט מיטרס smart meters של מים כשרים! מיוחד לשבת. ראו סרטון כאן.

איך יודעים מה רמת הקרינה בסביבה? איך לבדוק?

1) לבדוק מה רמת הקרינה עם מודד קרינה

2) להוריד את האפליקציה הזו. בשם ELECTROSMART זה מראה את רמת הקרינה מסביב מידית! וזה רק בטלפון אנדראויד.

להוריד כאן לחץ!

1mart.png
Screenshot_20201126-120526_ElectroSmart.

לסיכום

 • הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש בכלום! או לפחות להשתמש בקווי ולא באלחוטי. לכבות את ה- WIFI בבית ובכל המכשירים. לשים את כל הטלפונים הסלולריים במצב רשת 3G. 

 • לשים סינון כשר לאינטרנט בבית ובטלפון

 • להתפלל להשם!

תחומי תדרים מסוכנים

מסוכן: 600 מגה הרץ עד 6 גיגה הרץ (1G-4G)

מסוכן מסוכן: 6 ג'יגה הרץ עד 30 ג'יגה הרץ (5G)

מסוכן מסוכן: 30 ג'יגה הרץ עד 300 ג'יגה הרץ (5G)

מסוכן מסוכן מסוכן מאוד: 60 ג'יגה הרץ ומעלה (5G)

Dangerous: 600 MHz to 6 GHz (1G-4G)

Very Dangerous: 6 GHz to 30 GHz (5G)

Very Very Dangerous: 30 GHz to 300 GHz (5G)

Very Very Very Dangerous: 60 GHz and up (5G)

dlink_1.jpg
bottom of page