top of page

האמת על ממוגרפיה

(*הערה המידע בדף זה אינו ייעוץ רפואי רשמי לאדם כלשהו)
*דף זה אינו מהווה תחליף לייעוץ או לטיפול רפואי!
(**מומלץ לבדוק דף זה מדי פעם מכיוון שהמידע עשוי להשתנות)

(כתב ויתור - אין אנו לא לוקחים אחריות על המידע שכתוב כאן! שכל אחד יחקור ויבדוק!)

על פי מחקרים על ממוגרפיה: הבדיקות עצמן גורמות למקרים רבים של סרטן שד!

תעשיית הסרטן הקונבנציונלית היא ריפוי דרך כימותרפיה, ניתוח והקרנות. לפי מאמר באתר החדשות NaturalNEWS, בדיקות ממוגרפיה הם הלחם והחמאה של תעשיית הסרטן למטרות רווח.

הם משרתים שתי מטרות חשובות מאוד:

מטרה מס' 1: גיוס חולים

מטרה מס' 2: לגרום ליותר סרטן

ממוגרפיה היא דרך מצוינת להפחיד נשים לטיפולי סרטן מיותרים. הם גאונים בכל הקשור לגיוס מטופלים חדשים תוך שימוש בטקטיקות הפחד שתעשיית הסרטן החלה להסתמך עליהן. מטרת הממוגרפיה השנייה היא לגרום לסרטן על ידי חשיפת שדי נשים (ורקמות הלב) לקרינה מייננת. כאשר הוא נתון לחשיפה חוזרת ונשנית של קרינה כזו, גוף האדם יעבור מוטציות ב-DNA ובאופן בלתי נמנעת לוקה בסרטן. כך תעשיית הסרטן יכולה לעשות תחזיות כמו "אחת מכל שלוש נשים תאובחן עם סרטן השד במהלך חייה..." - הם יודעים את זה שזה נכון כי הם אלו שגורמים לסרטן מלכתחילה!

 

בכל שנה, כשהם מקבלים את הממוגרפיה שלהם בצייתנות, הם חושפים את עצמם לסוג הקרינה שגורמת לסרטן, ומבטיחות למעשה שהם בסופו של דבר יאובחנו עם סרטן. (בשלב זה האונקולוג יגיד משהו כמו, "רואים? טוב שאנחנו עושים את הממוגרפיות האלה כל שנה, אחרת לא היינו מוצאים את הגידול הזה!") אבל בעצם חשיפה לקרינה שחוזרת על עצמה כל שנה גורמת לסרטן!

על פי המאמר: ממוגרפיה לא מציעה חיסכון נטו בחיים בכלל. למעשה, ההליך פוגע בהרבה יותר בנשים ממה שהוא עוזר. אך יחד עם זאת, זהו "נשק מושלם" ליצירת עסקים חוזרים ורווחיים.

 

סרטן הוא עסק של 200 מיליארד דולר בשנה, אומרת סוזן סומרס בראיון בלעדי. זה נותן לתעשייה 200 מיליארד סיבות להמשיך לחשוף נשים לקרינה וליצור עסקים חוזרים יותר. היא אומרת: ממוגרפיה היא, לפי כל הערכה כנה, "סתם". זה לא יותר מדויק באיתור גידולים הזקוקים לטיפול חריף מאשר פשוט להניף את היד שלך על מישהו ולנחש אם יש לו גידול שזקוק לטיפול. למעשה, להניף את היד על מישהו זה הרבה פחות מזיק, אז זה בעצם עדיף. חלופה טובה בהרבה היא "תרמוגרפיה". זה יכול לזהות גידולי סרטן שד באמצעות החום האינפרא אדום הנפלט מאספקת הדם של הגידול. זה לא פולשני, בטוח, סביר ואינו כרוך בקרינה קטלנית. גם אם אשה אובחנה כחולה בסרטן השד, כימותרפיה לא עובדת על סרטן השד! צריך גישה אחרת, טבעית יותר.

 

ד"ר סירקוס אומר: השאלה האמיתית שכולם צריכים לשאול היא: "למה לחפש סרטן שד עם בדיקה שבאמת יכולה לגרום לסרטן השד?"

 

חוקרים, בראשות ד"ר פיליפ אוטייר מהמכון לבריאות הציבור העולמית של אוניברסיטת סטרטקלייד, מקיימים את מה שרופאים רבים אומרים במשך שנים. ממוגרפיה אינה קולטת גידולים אלא את רקמת השד המשתנה המקיפה את הגידולים; יתכן שסוגי סרטן מתקדמים רבים גדלים מבלי לשנות משמעותית את רקמת השד, ולכן אינם נקלטים בממוגרפיה. יחד עם זאת כל ממוגרפיה מגדילה את הסיכוי לחלות בסרטן בגלל הקרינה.

במחקר שוודי של 60,000 נשים, %70 אחוז מהגידולים שזוהו ממוגרפיה לא היו גידולים בכלל!

 

ידוע שחשיפה לקרינה גורמת למוטציה גנטית בתאי השד.

מ-4 עד 6 שבועות לאחר חשיפה לקרינה ברמה מתחת לזו של מה שעושית בממוגרפיה , תאי השד החלו להזדקן בטרם עת. זה גורם לחוסר יכולתם לשלוח מסרים כימיים מסוימים לסביבתם הקרובה, שהתמלאו לאחר מכן בתאים שעברו מוטציה טרום-סרטנית גם מהקרינה.

 

פול יאסוון, ביולוג תאים ומומחה לחקר סרטן השד ב-מדעי החיים במעבדת ברקלי אומר:

"העבודה שלנו מראה שקרינה יכולה לשנות את המיקרו-סביבה של תאי השד, וזה בתורו יכול לאפשר גדילה של תאים לא תקינים עם פנוטיפ ארוך חיים שיש להם פוטנציאל הרבה יותר גדול להיות סרטניים".

 

יש ממש אלפי דרכים (טבעיות) מתועדות רפואית ומוכחות מדעית לצמצם את הסיכון לסרטן השד או כל סרטן כמו:

  • אכילת המזונות הנכונים, השתתפות בפעילויות לחיזוק מערכת החיסון

  • שינה טובה, שימוש בצמחי מרפא, תוספי מזון, מדיטציה, טכניקות ניקוי רעלים, ועוד

 

ד"ר. אנדרו קאופמן מסביר יותר בסרטון כאן

ד"ר ורוניק דסאולנייר - חושפת את האמת על סרטן שד!

Dr. Veronique Desaulniers

 

אם אשה עושה את ה"פרוטוקול" המומלץ שעושים כל שנה או כל 6 חודשים, אז היא מקבלת קרינה בדיוק כמו אם היא היתה בהירושימה, איפה שזרקו פצצת אטום!!! אפילו אם היא תעמוד במרחק של קילומטר מהמקום שזרקו, היא תגיעה ל-5 ראדים של קרינה בממוגרפיה! אם היא תמשיך לעשות ממוגרפיה כל שנה!

 

ממוגרפיה גורמת להרבה בעיות: הדחיסה, הקרינה...

מחקרים הראו שהממוגרפיה יכולה להגביר את הסיכון לסרטן.

 

והמחקר החדש שיצא בקנדה, זה היה מחקר של 25 שנים -והם מצאו שבדיקות ממוגרפיה לא הפחיתו את התמותה בשד! בכלל.

 

במקום ממוגרפיה אפשר לעשות "תרמוגרפיה", שקיימת כבר שנים ויכולה לזהות שינויים פיזיים בשלב מוקדם יותר.

תרמוגרפיה היא ללא כאב, ללא דחיסה, וללא קרינה.

 

אז -למה לא כל רופא שמנסה לזהות סרטן שד עובר מממוגרפיה לתרמוגרפיה?

 

כי תעשיית הסרטן שהיא מיליארדי דולרים! וממוגרפיה הן חלק מזה. (עד כאן לשונה)

bottom of page