top of page

האמת על כימותרפיה

אין זה ייעוץ רפואי רשמי ושכל אחד התייעץ עם מומחה!

הדרך לנצח את הסרטן היא לנקות את הגוף ולבנות את המערכת החיסונית המארחת שלך, לא לפרק אותה עוד יותר על ידי ניקוי גידול אחד או איבר אחד בכימיקלים שמזהמים את המערכת כולה.


כימותרפיה לא מראה הצלחה גדולה עם גידולים מוצקים שכיחים המתרחשים במעי הגס, הריאות והשדיים, כפי שתועד בעשור האחרון, אך איכשהו הרופאים עדיין דוחפים "כימותרפיה" כדי לנסות להדוף גידולים וגידולים ממאירים באזורים אלה בגוף.


אין מדען אחד בעולם שיכול להפיל את תעשיית הונאת הסרטן, שמרוויחה לעצמה יותר ממאה מיליארד דולר מדי שנה. "ה-FDA הוא אחד הארגונים המושחתים ביותר על פני כדור הארץ", אומר מייק אדמס.

ה-FDA דיכא תרופה טבעית לסרטן במשך 30 שנה! מסתירים את האמת מהציבור!


בשנת 1910, רק 1 מתוך 100,000 אנשים סבל מסוכרת, ולא היה דבר כזה מחלת אלצהיימר. אבל היום ישנם כמעט יותר מ-30 מיליון אנשים בארה"ב שאובחנו עם סוכרת. בקושי היה מחלת לב ב-1910, אבל ב-1930, דור אחד בלבד לאחר מכן, היא גרמה ל-3,000 מקרי מוות בשנה. עד 1950, זה היה הגורם המוביל לתמותה בארצות הברית, והיווה יותר מ-30% מכלל מקרי המוות.


מה קרה?


יש כמה סיבות. למשל היום אנשים אוכלים אוכל שמלא בחומרי הדברה. וגם האוכל מעובד ומהונדס. אוכלים מרגרינה, שמים פלואוריד במים, שמים חומרי הדברה במזון, אוכלים ממתקים או סירופ תירס עתיר פרוקטוז. יש אלומיניום באוכל ובאוויר. ומזריקים חיסונים מלאים דברים רעילים.


מחלות לב וכלי דם, סרטן, אלצהיימר וסוכרת ימשיכו להיות ארבעת ה"רוצחים הסדרתיים" המובילים בארה"ב כל עוד אנשים ימשיכו לאכול מזון מת, לעשן סיגריות, לקחת תרופות, ולא להתאמן באופן קבוע.


מה עוד? תשובה קרם הגנה מהשמש!


רוב קרמי הגנה מהשמש הם רעלים שאנשים שמים על העור שלהם! השמש זה דבר טוב. זה טבעי! (ויטמין D). זו לא השמש שגורמת לסרטן, אלה הרעלים שמתבשלים ומוחזקים בגוף שלך מהקרמים וכדומה!


מה עוד? ה- GMO שנמצא בכ-90% מכלל התירס והסויה ועוד דברים. שמים פלואוריד רעיל בלמעלה מ-95% ממי השתייה הציבוריים (והמים בבקבוקים). אספרטיים בכ-30% מכלל המזון והמסטיק. רעלים במוצרי קוסמטיקה וקרמים. ואלומיניום. שמים כספית והורמונים במזון. וגם בחיסונים. אם אתה לא משכיל ושקדן לגבי מה שאתה בולע, אתה במסלול המהיר למחלה כרונית!


כימותרפיה הורגת תאי דם לבנים, הנחוצים למערכת החיסון כדי להדוף זיהום. מיאלומה היא סרטן שמתחיל בתאי פלזמה, סוג של תאי דם לבנים. עם הזמן, תאי פלזמה לא תקינים אלה נאספים במח העצם, ופוגעים בחלק המוצק של העצם. רוב האנשים אין להם מושג שלכימותרפיה יש שיעור הצלחה אומלל של 5%, וזה רק עם כמה סוגי סרטן נדירים.


כימותרפיה הורסת כמעט את כל התאים והמערכות לפני שמגיעים לסרטן בפועל. המשמעות היא שמערכת העצבים המרכזית שלך, מערכות האיברים ומערכת החיסון שלך כולן נפגעות גם שנים לאחר שהטיפול נעשה.


לדוגמא: לרוב הנשים שעוברות ממוגרפיה אין מושג שהקרינה הנפלטת ממכונות ממוגרפיה גורמת למעשה לסרטן על ידי חשיפת רקמת הלב והשד לקרינה מייננת מסוכנת הגורמת ישירות לנזק ל-DNA.


לסיכום יש דרכים יותר טובים לעזור לסרטן. הנה רשימה של 25 תאי גזע נגד סרטן חומרים טבעיים טובים יותר מאשר כימותרפיה והקרנות:


Epigallocatechin-3-gallate (EGCG) - תה ירוק

6-ג'ינג'רול - ג'ינג'ר

β-קרוטן - גזר, עלים ירוקים

Baicalein - כיפה סינית

כורכומין - כורכום

Delphinidin - אוכמניות, פטל

פלבנואידים (Genistein) - סויה, תלתן אדום, קפה

לינאלול - מנטה

סיליבינין - גדילן חלב Silibinin - Milk Thistle

חומצה אורסולית - קורנית, בזיליקום, אורגנו / Ursolic acid - Thyme, basil, oregano

ויטמין D3

עלי מורנדה ציטריפוליה (נוני) Morinda citrifolia (Noni) leaves

ashwaganda Withaferin A - Withania somnifera (אשווגנדה)